ثبت‌نام ترم بهار آموزشگاه تخصصی زبان‌های خارجی هدی

مدیر آموزشگاه تخصصی زبان‌های خارجی هدی از آغاز ثبت نام دوره بهار 1403 ویژه خواهران در رده های سنی کودکان، نوجوانان و بزرگسالان خبر داد.

خانم باغ شیخی در گفتگو با واحد خبر بیان کردند: ثبت نام این دوره از اواسط بهمن ماه آغاز گردیده و تا 2 اسفند ماه ادامه خواهد داشت.

ایشان افزودند: در دوره های این آموزشگاه تخصصی که شامل مکالمه زبانهای انگلیسی، عربی، کره، ترکی استانبولی، فرانسه، اسپانیایی و چینی بوده در کنار تدریس هر 4 مهارت اصلی زبان (Speaking, Reading, Writing & Listening) زیرمهارتهای Pronunciation, Grammar, Vocabulary, Collocation نیز مورد هدف قرار گرفته و تقویت میشوند و همچنین تأکید ویژه ای بر ارتقاء مهارت مکالمه و روانی کلام وجود دارد به گونه ای که زبان آموز بتواند براساس معیارهای استاندارد CEFR، پس از طی هر ترم از ساختارها و نکات جدید در مکالمات روزمره استفاده نماید.

همچنین خانم باغ شیخی از برگزاری دوره های تخصصی آموزشی از جمله: TTC (تربیت مدرس)،  IELTS(آیلتس)، TOEFL (تافل) MSRT (آزمون داوطلبان دوره دکتری)، Intensive Course (دوره فشرده)، Semi Intensive Course (دوره نیمه فشرده)،  Translation Course (فن ترجمه) و Speaking Course (دوره مکالمه) ویژه زبان آموزان منتخب و پس از گزینش علمی خبر دادند.

همچنین بر اساس درخواست داوطلبان محترم، ایشان از برگزاری دو دوره ویژه شامل مکالمه عربی با لهجه عراقی جهت زائران کربلا و همچنین دوره تربیت مدرس(TTC) خبر دادند.

ایشان مزایا و فعالیت های این آموزشگاه تخصصی را شامل موارد ذیل عنوان کردند:

  • بهره مندی از عوامل اجرایی و آموزشی متخصص و متعهد با تجربه ای ارزشمندی در عرضه خدمات اثربخش؛
  • بهره گیری از برترین و موفق ترین اساتید مجرب آموزشگاهی در حیطه زبانهای خارجی و اساتید برتر دانشگاهی مسلط به آموزش زبان با کمک تکنولوژی روز؛
  • برگزاری آزمون های جامع استاندارد به صورت کتبی و شفاهی، اعطای کارنامه و گواهی پایان دوره معتبر با مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش؛
  • پیگیری مستمر و ارزیابی مداوم از وضعیت سطح علمی زبان آموزان توسط اساتید و کارشناسان مجرب آموزشگاه؛
  • ارتقای مداوم سطح کیفی آموزشی کلاسها با استفاده از به روزترین منابع آموزشی و تولید محتوا مطابق آن و به روزرسانی مستمر آنها؛
  • اعطای کارنامه و گواهینامه پایان دوره معتبر از سوی وزارت آموزش و پرورش؛
  • جذب زبان آموزان نخبه، با استعداد و برتر با هدف تربیت مدرس.

ایشان خاطرنشان کردند: ان‌شاء‌الله شروع این دوره از اوایل اسفندماه خواهد بود و آموزش این دوره بسته به تقاضای زبان آموزان به صورت کاملا حضوری، مجازی و یا تلفیقی (حضوری / مجازی) می باشد.
وی با بیان اینکه ثبت نام به صورت غیرحضوری انجام میشود افزودند: علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر از اقدامات و دوره های آموزشگاه می توانند به پیوند زیر را فعال نمایند:

https://www.hodaschools.ir/lan/?app=content&catid=0&itemid=1
 

شکیبا باشید...