برگزاری جلسه‌ی رانندگان سرویس‌های دانش‌آموزی مدارس هدی

جلسه‌ی رانندگان سرویس‌های دانش‌آموزی مدارس هدی با حضور مدیر مجتمع، آقای کبیری، ریاست اداره انجمن اولیا و مربیان اداره کل آموزش و پرورش استان قم، آقای شهسواری و مسئول شرکت سیر پرواز پویا، آقای بداغی و معاون تاکسیرانی، آقای ستوده در حسینیه‌ی امام خمینی-رحمت الله علیه-، روز چهارشنبه هجدهم بهمن ماه برگزار شد.

در این نشست، مدیر مجتمع، آقای کبیری ضمن تشکر از حضور آقای شهسواری و حاضران درجلسه، پیشاپیش عید مبعث را تبریک گفتند و نکات و مواردی در خصوص سرویس‌دهی دانش‌آموزان از قبیل پیاده و سوار کردن دانش‌آموزان در پایانه، عدم ورود به مسائل شخصی دانش‌آموزان، رعایت حقوق شهروندی، رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، عدم مصرف دخانیات و... را یادآوری کردند و پیشنهاد دادند با توجه به حضور دانش‌آموزان در طول مسیر در سرویس، می‌توان به پخش صوت‌‌های مذهبی از جمله زیارتنامه‌ی حضرت معصومه-سلام الله علیها- یا دعای عهد و... پرداخت و دانش‌آموزان را به حفظ این ادعیه ترغیب نمود. مدیر مجتمع در پایان صحبت‌هایشان ضمن تشکر ویژه از رانندگان، آرزو داشتند سال آینده نیز با مدارس هدی همکاری داشته باشند.

سپس آقای ستوده برای رانندگان صحبت کرده و تاکید داشتند که رانندگان سرویس نسبت به تحویل مدارک به شرکت و ثبت آن در سامانه سپند پیگیر بوده تا پس از نصب برچسب مخصوص اتومبیل‌های سرویس‌های دانش‌آموزی، بتوانند سهمیه‌ی یارانه مربوط به سوخت را دریافت نمایند و حتما به منظور دریافت الحاقیه‌ی بیمه‌ی شخص ثالث عمومی اقدام نمایند. ایشان در ادامه نکاتی از قبیل نحوه‌ی پرداخت حق‌الزحمه‌ی رانندگان و نرخ مصوب سرویس‌های دانش‌آموزی، عدم سوختگیری در زمان حضور دانش‌آموز در سرویس، بررسی سیستم گرمایشی و سرمایشی اتومبیل، عدم استفاده از تلفن همراه در زمان رانندگی و... را حضور رانندگان یادآوری کردند و سپس پاسخگوی سوالات رانندگان بودند.

در ادامه آقای شهسواری ضمن تایید فرمایشات آقای کبیری و آقای ستوده، رانندگان را جزئی از همکاران تربیتی مدارس عنوان کردند و افزودند:"شما تنها راننده نیستید و یکی از عوامل در تعلیم و تربیت دانش‌آموزان هستید". در پایان از رانندگان خواستند به هیچ وجه در مورد مسائل مالی و حق‌الزحمه با خانواده‌ها صحبتی نداشته باشند.

در پایان با اهدای هدیه به رانندگان از ایشان قدردانی شد.


شکیبا باشید...