برگزاری جلسه‌ی مدیران واحدهای آموزشی و کارشناسان مجتمع هدی

جلسه‌ی مدیران واحدهای آموزشی و کارشناسان مجتمع هدی با حضور مدیر مجتمع آموزشی تربیتی هدی، آقای کبیری و حضور گرانقدر مشاور عالی مدیر محترم جامعة الزهرا سلام الله علیها، خانم ضرابی روز سه شنبه 2 آبان 1402 در نمازخانه‌ی دبستان دوره‎‌ی دوم هدی برگزار شد.

در ابتدای جلسه دانش‌آموز پایه‌ی چهارم خانم زینب صابری با مضمون همدردی با کودکان فلسطین برای حاضران دکلمه‌خوانی کردند.

اعلام چندمورد از افتخارات آموزشی مجتمع آموزشی تربیتی هدی

در این جلسه، مدیر مجتمع آموزشی تربیتی هدی، ضمن عرض سلام و خیرمقدم خدمت حاضران به ویژه مهمان جلسه، خانم ضرابی، و تشکر از میزبانی دبستان دوره‌ی دوم هدی، ولادت امام حسن عسکری-علیه السلام- را تبریک گفتند و با اشاره به دوران زندگی امام حسن عسکری-علیه السلام- روایتی را از زمان زندگی ایشان برای حاضران نقل کردند.

آقای کبیری در ادامه گزارشی از افتخارات آموزشی کسب شده از سوی مدارس هدی از قبیل کسب رتبه‌ی برتر انجمن اولیا و مربیان توسط 5 مدرسه از مدارس هدی در سطح کشوری و 1 مدرسه در سطح استانی، پذیرش بیش از 200 نفر از فارغ التحصیلان دبیرستان های هدی در حوزه های علمیه و دانشگاه های سراسر کشور، قبولی 100 درصد دانش آموزان مدارس هدی در امتحانات نهایی و کسب رتبه‌ی اول در سطح استان در میانگین نمرات امتحان نهایی توسط دبیرستان علوم و معارف اسلامی در بین مدارس علوم و معارف اسلامی استان قم و کسب رتبه‌ی دوم در میانگین نمرات امتحانات نهایی در استان توسط دبیرستان غیردولتی دوره‌ی دوم هدی و... را عنوان کردند. ایشان با اشاره به فعالیت های آموزشگاه های تخصصی قرآن و زبان های خارجه هدی نیز اعلام کرند این آموزشگاه ها متقاضیان در سراسر کشور و حتی خارج از مرزهای ایران دارند و از طریق ارتباط از راه دور به صورت مجازی به امر آموزش مشغول هستند.

آقای کبیری در ادامه در جلسه‌ی تودیع و معارفه‌ی مدیران سابق و مدیران جدید مدارس هدی، از خانم امیرخانی، مدیر سابق پیش دبستان هدی و خانم موسوی مدیر سابق دبیرستان بزرگسالان علوم و معارف اسلامی هدی تشکر و قدردانی کردند و خانم خوش نژاد را به عنوان مدیر پیش دبستان هدی و خانم موسی پور را نیز به عنوان مدیر دبیرستان بزرگسالان علوم و معارف اسلامی هدی در سال جاری معرفی کردند.

مجتمع آموزشی تربیتی هدی، پاره‌ی تن جامعة الزهرا سلام الله علیها

در ادامه‌ی جلسه خانم ضرابی، مهمان برنامه برای حاضران صحبت کردند و ضمن تبریک ولادت امام حسن عسکری-علیه السلام- حضور آقا امام زمان-عجل الله تعالی فرجه الشریف-، امید داشتند در مسیر تعلیم و تربیت از دعای خیر آن امام همام بهره مند شویم و در شغل معلمی که شغل انبیاست بتوانیم دست پرورده های خوبی را تحویل نظام جمهوری اسلامی ایران دهیم و ان شاء الله زمینه ساز ظهور شوند.

مشاور عالی مدیر جامعة الزهرا-سلام الله علیها- ضمن عرض تسلیت بخاطر اتفاقات غزه و ظلم ناجوانمردانه به مردم مظلوم فلسطین، از خداوند متعال خواستند ریشه‌ی ظلم بالاخص اسرائیل و حامیان وی را نابود سازد.

ایشان در جلسه‌ی مدیران واحدهای آموزشی مجتمع هدی، ضمن تشکر از مدیران مدارس هدی، مجتمع هدی را جزئی از افتخارات مجموعه‌ی جامعة الزهرا سلام الله علیها دانستند و افزودند:"مجتمع هدی، پاره‌ی تن و منصوب به جامعة الزهرا سلام الله علیها است و عزیزانی که فرزندانشان را به مدارس هدی می سپارند به اعتبار جامعة الزهرا سلام الله علیها می باشد. مجتمع آموزشی تربیتی هدی، یک سرمایه‌ی آماده برای جامعة الزهرا سلام الله علیها می باشد که اگر همکاری های مشترک بین مجتمع و جامعة الزهرا سلام الله علیها ایجاد شود می توان از کودکی معارف و مسایل دینی را به خوبی به دانش آموزان انتقال داد و پیشنهاد دادند جلسات بیشتری برای استفاده از ظرفیت های جامعة الزهرا سلام الله علیها در مجتمع هدی برگزار گردد تا پیوند قوی‌تری برقرار شده و همان طور که مجتمع در سطح آموزشی درخشش دارد ان شاء الله افرادی عالم با روحیه‌ی معرفتی وارد جامعه شوند."

سپس با حضور خانم ضرابی، از مدیران سابق پیش دبستان و دبیرستان بزرگسالان علوم و معارف اسلامی هدی قدردانی شد.

در پایان، جلسه با بررسی امورجاری مجموعه و برنامه‌ریزی فعالیت‌های یوم الله 13 آبان و بحث و تبادل نظر مدیران واحدهای آموزشی و کارشناسان مجتمع هدی خاتمه یافت.


شکیبا باشید...