حضور مدیر مجتمع هدی در نشست آموزش خانواده ویژه‌ی پدران

مدیر مجتمع آموزشی تربیتی هدی، آقای کبیری در نشست آموزش خانواده با حضور پدران گرامی دانش‌آموزان پیش دبستان، دبستان‌ها و دبیرستان دوره‌ی اول هدی، ضمن عرض سلام و صلوات بر روح فتوح امام راحل قدس سره و شهدای گرانقدر انقلاب و دفاع مقدس و مدافعان حرم و عرض تبریک ولادت حضرت امام جواد علیه السلام و میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام و روز پدر، گزارش مختصری از عملکرد و فعالیت‌های مدارس مجتمع آموزشی تربیتی هدی بیان کردند.

آقای کبیری با اشاره به وجود 14 آموزشگاه هدی در دوره‌های مختلف تحصیلی در سراسر کشور گفتند حدود 3000 دانش‌آموز، زبان‌آموز و قرآن‌آموز در مدارس و آموزشگاه‌های قرآن و زبان هدی در حال تحصیل هستند و روزانه قریب به 170 کلاس در حال برگزاری است.

مدیر مجتمع هدی در ادامه با تاکید بر افتخارات دانش‌آموزان در زمینه‌های آموزشی، پژوهشی، پرورشی و قرآنی عنوان کردند در سال گذشته نزدیک به 40 دانش‌آموز هدایی در مسابقات قرآنی رتبه‌های برتر در سطح ناحیه، استان و کشوری کسب کردند و در پایه‌ی دوازدهم 263 نفر از فارغ التحصیلان هدایی در کنکور سال 1401 در دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه‌ی سراسر کشور پذیرفته شدند که 80 نفر از ایشان به جامعة الزهرا سلام الله علیها و حوزه‌های علمیه‌ی سراسر کشور راه یافتند و صددرصد دانش‌آموزان در امتحانات نهایی قبول شدند.

ایشان در ادامه صحبت‌هایشان به اجرای طرح مطالعاتی ویژه‌ی دانش‌آموزان پایه‌ی دهم، یازدهم و دوازدهم اشاره کردند و افزودند دوره‌های مشاوره‌ی تحصیلی به صورت آموزش مجازی برای مدارس هدی در شهرستان‌ها نیز در حال برگزاری است.

در پایان فعالیت‌ها و دوره‌های آموزشی آموزشگاه‌های قرآن و زبان هدی را عنوان کرده و گفتند در کارگروه فوق برنامه‌ی مجتمع هدی با تولید محتوا به تناسب نیازها و نقش‌های دخترانه، تاکنون 38 جلد کتاب فوق برنامه  منتشر شده است.


شکیبا باشید...