نشست مدیران و کارشناسان مجتمع هدی

مدیر مجتمع آموزشی تربیتی هدی، آقای کبیری در جلسه‌ی مدیران که در روز یکشنبه، یکم آبان ماه که به مناسبت اختتام هفته‌ی پیوند اولیا و مربیان و با هدف تجلیل از مدیران آموزشگاه های هدی، معاونان و مربیان تربیتی مدارس هدی برگزار شد، ضمن تبریک ایام ورود حضرت معصومه سلام الله علیها به شهر قم، از زحمات همکاران در تابستان و در شروع سال تحصیلی قدردانی کردند و تاکید کردند: "همه هر روز بایستی شکر نعمت ولایت مقام معظم رهبری را در کشور جمهوری اسلامی بجا آورند. ایشان با اشاره به وضعیت کنونی اغتشاشات روایتی از زبان حضرت آیت الله مصباح یزدی رحمت الله علیه بیان کردند که به عقیده بنده در دوران غیبت از بزرگترین نعمت های خداوند، نعمت ولایت مقام معظم رهبری دامت برکاته است و بر ما لازم است با حمایت از ایشان به هر شکلی که می توانیم از این نعمت الهی حمایت کنیم و این نعمت آن قدر بزرگ است که شک دارم هیچ منصفی بتواند در عظمت آن تردید کند. اگر امثال بنده شبانه روز تسبیح به دست بگیرم و خدا را شکر کنم که خدا چنین رهبری را به ما داده ازعهده‌ی شکر این نعمت بر نمی آیم. به فرموده‌ی علامه محمدتقی مصباح یزدی رحمت الله علیه رهبر عزیز ما تلالو معصوم است و به فرموده رهبر عزیزمان نظام، درخت تنومندی است و با این بادها نمی لرزد. وظیفه ی ما مراقبت از دانش آموزان و فرزندان مان است و بایستی همواره رصد شوند و اکنون این وظیفه به مراتب سنگین تر از سال های قبل است."

در ادامه‌ی جلسه مدیر مجتمع هدی، بر اجرای هر چه بهتر فعالیت های 13 آبان تاکید کردند و افزودند: " برنامه‌های روز مبارزه با استکبار جهانی بایستی طبق دستورالعمل آموزش و پرورش و با برگزاری جلسه با حضور کارشناس پرورشی مجتمع خانم حاتمی برنامه ریزی شود."

آقای کبیری، مدیران و تمام همکاران را به حضور در راهپیمایی سراسری روز 13 آبان توصیه کردند. مدیر مجتمع، در این جلسه از برگزاری کارگاه با عنوان پاسخ به شبهات ویژه‌ی حوادث اخیر خبر دادند و از کارشناس پرورش مجتمع هدی خانم حاتمی خواستند روزی را برای برگزاری این کارگاه برنامه ریزی نمایند. ایشان در پایان صحبت‌هایشان توصیه‌ها و نکاتی را خدمت مدیران و کارشناسان یادآوری کردند.

در این جلسه کارشناس آموزش مجتمع هدی، خانم حاتمی و مدیران مدارس در مورد امور اجرایی، آموزشی و پرورشی مطالبات خود را بیان کردند.

در ادامه هر یک از کارشناسان درگاه و فناوری گزارشی از فعالیت‌های انجام شده ارائه دادند و در این رابطه آسیب‌شناسی نیز نمودند.


تاریخ انتشار: 1401/08/03


شکیبا باشید...