پیام مدیر مجتمع هدی به مناسبت 14 و 15 خرداد

بسم الله الرحمن الرحیم

إِنَّ الَّذِينَ آمَنُوا وَ عَمِلُوا الصَّالِحاتِ سَيَجْعَلُ لَهُمُ الرَّحْمنُ وُدًّا
سوره مبارکه مریم/ ۹۸
 
ایام میانه خرداد ماه هر سال، برای ایرانیان و همه آزادگان و مستضعفان جهان، یادآور پرواز روح بلند و متعالی عبد صالح و مصلح خدا و معمار و بنیانگذار انقلاب شکوهمند اسلامی در ایران عزیز، حضرت امام روح الله الموسوی الخمینی قدس سره است.
همان مرجع و رهبر بزرگی که با ایمان و اتکال راسخ به خدا و بر مبنای عمل صالح، نظام مقدس اسلامی و مردمسالاری دینی را بنیان نهاد و با همراهی مردم خداجو و جوانان غیور و ولایتمدار ایران‌زمین، پایه‌های نظامات ظالم و سلطه‌گر شیطانی در سراسر جهان را به لرزه درآورد.
همچنین نیمه خرداد پرحادثه، سالروز قیام و حماسه دلاورمردان و شیر زنان انقلابی و فریاد بلند و رسای ایران علیه حکومت جائرانه شاهنشاهی است که با قیادت خمینی کبیر رحمت الله علیه به عنوان نقطه عطفی در تاریخ این دیار ستم‌ستیز و سرآغازی بر استقلال ملت ایران، تا ابد ماندگار خواهد ماند.
و اما اندوه چهاردهم و پانزدهم خردادماه امسال، با سالروز عزای شهادت مظلومانه شیخ الائمه النجباء و رئیس مذهب حقه جعفری حضرت امام جعفر صادق علیه السلام نیز همراه شده است.
این جانب با عرض تسلیت صمیمانه این ایام حزن‌انگیز به حضور امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف، مقام معظم رهبری مدظله العالی و حوزه‌های مقدسه علمیه و تمامی دانش‌آموزان عزیز و خانواده‌های بزرگوار آنان و همچنین همکاران ارجمندم در مجتمع؛ امیدوارم نهضت شکوهمند اسلامی ایران با مشارکت همه ایرانیان در حماسه ملی انتخابات پیش رو، همچنان مقاوم و استوار در مسیر اهداف بلند و الهی خود برای زمینه‌سازی عصر ظهور منجی موعود، حرکت نماید.
ان شاءالله
علیرضا کبیری
مدیر مجتمع آموزشی تربیتی هدی

تاریخ انتشار: 1400/03/13


شکیبا باشید...