بازدید سرپرست جامعة الزهرا علیهاالسلام از مجتمع آموزشی تربیتی هدی

سرپرست جامعة الزهرا علیهاالسلام، حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای دیانی روز سه شنبه هفتم اردیبهشت، به همراهی مدیر مجتمع هدی، جناب آقای کبیری از امکانات و فضای فیزیکی واحدهای آموزشی مجتمع هدی، از پیش دبستان تا دبیرستان و آموزشگاه های تخصصی قرآن و زبان‌های خارجه هدی بازدید کردند.

آقای دیانی بازدید خود را از آموزشگاه های تخصصی قرآن و زبان های خارجه و دبستان دوره دوم هدی آغاز کردند و در ادامه از دبیرستان علوم و معارف اسلامی هدی بازدید کردند. ایشان در بازدید از دبیرستان علوم و معارف اسلامی هدی، از همراهی دانش آموزان در فعالیت های پرورشی آموزشگاه ابراز خرسندی کردند و گفتند اگر می خواهید  یک بچه، در راه اصلی پرورش یابد، بایستی وی را در انجام کارها شریک کنید و مسئولیت کاری را به وی بسپارید. امروز با نگاه به انسان های برجسته کشور می بینیم که انسان هایی هستند که در فضای همکاری مشارکت و پرورش یافتند. در ادامه جناب آقای دیانی گفتند: درخشش دانش آموزان هدای را در قم و کشور می بینیم و افزودند یکی از نکات امتیاز جامعة الزهرا علیهاالسلام  وجود مجتمع هدی و دبیرستان علوم و معارف اسلامی هدی می باشد.

در بازدید از دبستان دوره اول هدی، سرپرست جامعة الزهرا علیهاالسلام با حضور در یکی از کلاس های آنلاین دبستان، به صورت مجازی ولادت امام حسن مجتبی علیه السلام را به دانش آموزان تبریک گفتند.

جناب آقای دیانی در بازدید از پیش دبستان هدی با بیان روایتی از زمان حضرت علی علیه السلام، به اهمیت نقش معلم در پرورش دانش آموزان اشاره کردند.

در پایان در دفتر مدیریت مجتمع هدی؛ جلسه ای با حضور جناب آقای دیانی همراه با مدیر مجتمع و مدیران مدارس هدی برگزار شد.

در این نشست آقای کبیری ضمن خیرمقدم به حاضران گرامی، ایام ولادت امام حسن مجتبی علیه السلام را تبریک و تهنیت گفتند و در ادامه به تعداد 15 واحد آموزشی مجتمع هدی و مخاطبان این واحد آموزشی اشاره کردند و افزودند هرساله دوره های ضمن خدمت با رویکرد ارتقای توانمندی های اعتقادی، علمی و حرفه ای کارکنان هدی برنامه ریزی و برگزار می شود. آقای کبیری افتخارات و کسب رتبه‌های برتر دانش آموزان و معلمان مدارس هدی در مسابقات قرآن و عترت، فرهنگی و هنری، ورزشی و پژوهشی در سطح ناحیه، استان و کشور و کسب رتبه‌های اول، دوم و سوم استانی در امتحانات نهایی رشته علوم و معارف اسلامی و آمار فارغ التحصیلان پذیرفته شده در حوزه و دانشگاه را اعلام کردند. ایشان در ادامه به روند آموزش مجازی در مدارس هدی اشاره کردند و گفتند روزانه بیش از 120 کلاس آنلاین که در زمان ترافیک آموزشی، بیش از 40 کلاس آنلاین همراه با حضور 1000 کاربر برگزار می شود. مدیر مجتمع هدی، از برگزاری اردوی مجازی طرح مطالعات نوروزی ویژه دانش آموزان پایه دوازدهم دبیرستان های هدی در قم و شهرستان هاگفتند و از دست اندرکاران برگزاری این طرح تشکر کردند.

حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای دیانی با تشکر از همه عوامل و کارکنان مدارس و مجتمع هدی، یکی از ظرفیت های بزرگ و فعالیت های موفق جامعة الزهرا علیهاالسلام را تاسیس دبیرستان علوم و معارف اسلامی هدی و در پی آن مجتمع آموزشی تربیتی هدی دانستند. ایشان مدیران را به تلاش در جهت نهادینه کردن ارزش های دینی، شیعی، انقلابی، تقوا، تدین و معنویت در دانش آموزان توصیه کردند و افزودند بایستی هر روز رو به جلو حرکت کرد تا دچار روزمرگی ها نشویم و همواره آسیب شناسی کنیم و در این مسیر از نیروهای متعهد و متدین بهره مند شویم تا ان شاء الله هر روز موفق تر از دیروز باشیم.

آقای دیانی در پایان ضمن تبریک فرارسیدن هفته بزرگداشت مقام معلم با اهدای لوح تقدیر از مدیران مدارس هدی قدردانی کردند.


تاریخ انتشار: 1400/02/08


شکیبا باشید...