اجرای طرح مطالعاتی نوروز ویژه دختران هدایی

کارشناس آموزش مجتمع هدی، سرکار خانم حاتمی در نشستی با کارشناس اطلاع رسانی مجتمع از اجرای طرح آموزشی پیش به سوی موفقیت ویژه دانش آموزان پایه‌ی دوازدهم مدارس هدی شامل دبیرستان های علوم و معارف اسلامی هدی در شهرهای قم و  کرمان، رفسنجان، بوانات، کهنوج و اقلید و دبیرستان غیردولتی هدی در شهر قم خبر داد.

کارشناس آموزش مجتمع هدی از حضور 257 نفر از دانش آموزان پایه‌ی دوازدهم در طرح پیش به سوی موفقیت گفت و افزود این طرح از یکم بهمن 1399 آغاز شده و تا 31 خرداد 1400 ادامه دارد و شامل برگزاری جلسات و نشر پیام‌های مشاوره‌ای با مباحث روش‌های مطالعه، مدیریت زمان، برنامه‌ریزی درسی، مدیریت انرژی دانش‌آموزان، مقابله با افکار منفی و راهکارهای ایجاد تمرکز و برگزاری جلسات اختصاصی ویژه‌ی والدین دانش‌آموزان می باشد.

خانم حاتمی در ادامه گفت جلسات آنلاین در این طرح با حضور فعال دانش آموزان هر شب ساعت 9 آغاز شده و در ارتباطی دوطرفه بین مشاور محترم و دانش آموزان تا ساعت 11 شب به طول می انجامد.

در ادامه کارشناس آموزش مجتمع، از برنامه‌ریزی جهت اجرای طرح مطالعاتی نوروز خبر داد و افزود این طرح ویژه‌ی دانش‌آموزان پایه‌ی دوازدهم از روز 23 اسفند آغاز و تا پایان فروردین ادامه دارد و در این طرح کلاس‌های آموزشی درسی برای دروس زبان انگلیسی، عربی، ریاضی و ادبیات ارائه می شود. هم چنین طرح مطالعاتی نوروز برای دانش آموزان پایه‌های دهم و یازدهم از روز 2 فروردین تا 12 فرودین 1400 برنامه‌ریزی شده است.

 


تاریخ انتشار: 1399/12/26


شکیبا باشید...