مراسم گرامیداشت هفته‌ی امورتربیتی در مجتمع هدی

به مناسبت گرامیداشت هفتهی امورتربیتی  نشست مدیران و فعالان عرصهی فرهنگی با حضور گرانقدر مدیر محترم مجتمع هدی، جناب آقای کبیری و کارشناسان محترم مجتمع، روز سهشنبه، پنجم اسفنددر نمازخانه دبیرستان دوره‌ی اول هدی برگزار شد.

جلسه با نام و یاد خدا آغاز شد. در این نشست جناب آقای کبیری ضمن تبریک و گرامیداشت ایام با سعادت ولادت مولی الموحدین امام علی علیه السلام و اعیاد مبارک ماه رجب، سالروز امورتربیتی را به مجموعهی همکاران مجتمع هدی تبریک گفتند و یاد و خاطرهی شهید رجایی و شهید باهنر را گرامی داشتند و پیشینهای از نامگذاری این هفته را به هفتهی تربیت اسلامی بیان کردند.

ایشان در ادامه صحبت هایشان از اهداف تشکیل نهاد مقدس امورتربیتی در سال‌هاي نخست پيروزي انقلاب اسلامي را گسترش و تعميق ارزش‌هاي انقلاب اسلامي در نظام آموزش و پرورش كشور عنوان کردند و افزودند بر همين اساس شهيدان رجايي و باهنر اقدام به تاسيس ستادهاي امور تربيتي در مدارس كردند تا دانش آموزان را به ارزش‌هاي اسلامي ترغيب كنند.

آقای کبیری در این مراسم با اشاره به ظرفیت ها و امکانات مجتمع هدی، همکاران را به شناخت توانمندی‌های دانش‌آموزان هدایی و استفاده از این استعدادها در مسیر قرآن و عترت و رشته‌های فرهنگی هنری سفارش کردند.

مدیر مجتمع هدی  باز هم از تلاش همکاران مجموعه سپاسگزاری کردند و ضمن تبریک گرامیداشت هفتهی امورتربیتی و تشکر از عزیزانی که در فعالیت‌های پرورشی حائز کسب رتبه شدند، از خداوند منان خواستند به تمام ما اخلاص را عنایت فرماید و دعا کردند که ان شاءا... بزودی کشور ایران و کل جهان از شر این ویروس ایمن شده و دوباره شاهد ورود گل های بوستان تعلیم و تربیت به مدرسه باشیم.

آقای کبیری در ادامه صحبت هایشان به مناسبت گرامیداشت پنجم اسفند، روز مهندس، این روز را به کارشناسان واحد فنآوری و اطلاع رسانی مجتمع و راهبران گرامی مدارس هدی تبریک گفتند و افزودند امسال با توجه به راه اندازی آموزش مجازی در مدارس مجتمع هدی انصافا سال سخت و پرکاری بوده است که از خداوند منان توفیق روزافزون  ایشان را خواستارم.

سپس هدایایی به رسم یادبود خدمت معاونان و مربیان محترم امورتربیتی اهدا شد.


تاریخ انتشار: 1399/12/05


شکیبا باشید...