خداباوری و تکیه بر خداوند، انقلاب اسلامی را به پیروزی رساند.

به گزارش روابط عمومی، سرکار خانم ایزدی، مدیر دبیرستان علوم و معارف اسلامی هدی در قم و نماینده‌ی جامعة الزهرا سلام الله علیها در مجتمع هدی، در ویژه برنامه‌ی ایام الله دهه‌ی فجر برگزار شده با مشارکت مدارس هدی، رمز پیروزی انقلاب اسلامی را خداباوری و تکیه بر خداوند دانستند.

سرکار خانم ایزدی، در گفتگویی در ویژه‌برنامه‌ی ایام الله دهه‌ی فجر، ضمن قدردانی از مخاطبان محترم، ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها و ایام الله دهه‌ی فجر انقلاب اسلامی را تبریک و تهنیت گفتند و توضیحات مختصری درباره‌ی تحصیلات و نحوه‌ی ورود خود به جامعة الزهرا سلام الله علیها و پس از آن آموزش و پرورش گفتند.

ایشان در ادامه از رشد یافتن در یک خانواده مذهبی و از حال و هوای مردم در زمان انقلاب گفتند و افزودند در آن زمان خانواده‌های مذهبی به واسطه‌ی حجاب، تحت نظر ساواک بودند و تعداد کمی از افراد محجبه در مدارس تحصیل می‌کردند.

تکیه بر خداوند در تمام امور رمز پیروزی است.

مدیر دبیرستان علوم و معارف اسلامی هدی، در ادامه با اشاره به فرموده‌ی امام خمینی رحمت الله علیه که انقلاب ما انفجار نور بود از سرعت وقوع انقلاب گفتند و انقلاب را نتیجه‌ی رهبری الهی امام و خداباوری و بندگی مطلق ایشان دانستند. ایشان در ادامه از حمایت مردم ولایی ایران از رهبر گفتند و اضافه کردند هر جا ملت حامی یک رهبر خداباور باشند، خداوند ایشان را به پیروزی می رساند و این حکومت به یاری خداوند از هر نوع آسیب داخلی و خارجی محفوظ مانده است.

نقش زنان در ابتدای اسلام تاکنون و مادران و همسران گرامی شهدا در انقلاب اسلامی

خانم ایزدی با اشاره به نقش زنان در انقلاب اسلامی و اسلام از ابتدای تاریخ تاکید داشتند نقش حضرت زهرا سلام الله علیها و قبل از ایشان نقش حضرت خدیجه سلام الله علیها و از خودگذشتگی زنان در اسلام در تاریخ قابل مشاهده است. اگر زنی وظایف زنانه خود، نقش های همسری و مادری را به خوبی انجام دهد و پرورش فرزندان همراه با خداباوری و توحید باشد، ان شاء الله در پرورش نسلی که ادامه دهنده‌ی راه اولیای خدا باشد، موفق هستند.

در این ویژه برنامه‌، اجرای برنامه‌های دانش‌آموزی: قرائت قرآن کریم با حضور قاری نوجوان بین المللی، آقای محمدسعید علم‌خواه، پخش کلیپ‌های انقلاب در تجلیل از مادران و همسران شهدا، دکلمه‌خوانی نوآموز پیش دبستان هدی، خانم حلما شهبازی، اجرای سرود دانش‌آموزان دبستان دوره‌ی اول هدی با عنوان نسل انقلاب، گارد پرچم با اجرای دانش‌آموزان دبستان دوره‌ی دوم هدی، قرائت میثاق نامه با صدای دانش‌آموز پایه‌ی ششم خانم نرگس صادق، اجرای سرود دانش‌آموزان دبیرستان دوره‌ی اول هدی با عنوان فرزند انقلاب و پخش کلیپ درخت انقلاب تهیه شده به دست دانش‌آموزان دبیرستان علوم و معارف اسلامی هدی انجام شد.


تاریخ انتشار: 1399/11/19


شکیبا باشید...